Info

Please respect Copyright

For Personal Use

Except where otherwise noted, all photos on this site is licensed under a Creative Commons License, which means that you can reproduce the photos freely as long as you also give me credits and link back to this website. The photos cannot be modified in anyway either.

For Commercial Use

If you would like to use photos for commercial purpose, modify it, publish on any media (including newspapers and any type of social app and networks)  by email at ozrabal[at]gmail[dot]com.

A teraz po polsku.

Użytek własny:

Wszystkie fotografie na tej stronie są objęte licencją Creative Commons co oznacza że możesz je reprodukować, upubliczniać i pokazywać nie zmienione gdzie tylko zechcesz pod warunkiem poinformowania mnie o tym fakcie i umieszczenia odnośnika do źródła pochodzenia fotografii, czyli w tym wypadku linku do tej właśnie strony.

Wyjaśnienie dla młodzieży

Bez podania linka do tej strony nie wolno Ci w jakikolwiek sposób wykorzystać fotki. Czyli nie wolno robić z niej memów i innych montaży, podpisywać, opisywać, zmieniać i malować po niej. Nie wolno Ci też publikować zdjęć pobranych z tej strony w jakiejkolwiek formie w jakimkolwiek serwisie internetowym.
Te same zasady dotyczą wszelkich “redaktorów” serwisów lubujących się w podpisywaniu zdjęć “źródło: Internet”.

Użytek komercyjny:

Jeśli chcesz użyć fotografii w celu komercyjnym, opublikować w mediach, lub chcesz otrzymać zdjęcie w pełnej rozdzielczości i wielkości skontaktuj się ze mną ozrabal[małpka]gmail[kropka]com.